C3216X5R1V226M160AC CAP 22uf Ceramic Capacitor , C3216 ( EIA ) Multilayer Ceramic Capacitor
Shenzhen Weitaixu Capacitor Co.,Ltd
Contact Now
Brand Name : TDK
Model Number : C3216X5R1V226M160AC
Certification : Original Part
Place of Origin : Shenzhen, China
MOQ : 5000PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T, Western Union, Paypal, Wechat Pay
Supply Ability : 10,000,000PCS per Week
Delivery Time : 2~5 Working Days (Subjected to availability of Stock)
Packaging Details : Original Packaging
Capacitance : 22uF
Tolerance : ±20%
Rated Voltage : 35V
Operating Temperature : -55°C ~ 85°C/X5R
Application & Main Feature : Commercial Grade (General (Up to 50V))
Temperature Coefficient : C3216(EIA)
Product Type : SMD Ceramic Capacitor
Size : 1206
Description : CAP, 22uF, 35V, ±20%, C3216(EIA), 1206
Contact us : Wechat/Whatsapp/Mobile: +86 1314 8888 602 (Mr. Cajetan)
Contact Now
C3216X5R1V226M160AC, CAP, 22uF, 35V, ±20%, C3216(EIA), 1206